Oferta last minute, wakacje w Bułgarii. Czy wartko korzystać z promocji?

Oferty last minute prawdziwie zrewolucjonizowały rynek wycieczkowy. Choć początkowo były to oferty nieco gorszej jakości, aniżeli te wykupione w pierwszym terminie, obecnie nie odbiegają one standardem od wykupionych w first minute. Czy warto zatem wybrać się do Bułgarii, wykupując last minute?

Czy warto wybrać ofertę last minute poza sezonem?

Oferta last minute ma to do siebie, że lepiej jest wybierać terminy, które są poza sezonem. Głównie ze względu na fakt, iż wtedy jest ich najwięcej, jak również są najbardziej korzystne. Oferty obejmujące 5 gwiazdkowe hotele można nabyć już za połowę ceny.

Ponadto w miejscu takim jak Bułgaria, rocznie pojawia się kilkadziesiąt tysięcy turystów rocznie. Największe ich natężenie pojawia się w czasie od połowy czerwca, do połowy września. Jeśli zatem chcesz uniknąć prawdziwych tłumów, warto jest pojechać w takie miejsce w niestandardowym terminie.

W okresie tym inaczej kształtuje się również pogoda w Bułgarii. Początek czerwca jest przyjemny, ale jeszcze nie tak upalny jak np. w sierpniu. Z drugiej strony we wrześniu woda jest odpowiednio nagrzana, a największe upały już przemijają.

Czy warto jest wybrać ofertę last minute do Bułgarii na rodzinne wakacje?

Oferta last minute jest niezwykle kusząca opcją, jednak nie będzie ona dobrym wyborem dla każdego typu turysty. Przede wszystkim należy uważać na takie wyjazdy, planując rodzinne wakacje. Wybranie odpowiedniej opcji last minute wiąże się niekiedy ze swego rodzaju ryzykiem – nie wiesz, kiedy i jaka oferta Ci się trafi. Z kolei wakacje z dziećmi wymagają odpowiedniego rozplanowania, spokoju i bezpieczeństwa, a last minute nie zawsze jest w stanie to zapewnić.

Jaką ofertę last minute do Bułgarii warto wybrać?

Oferty wycieczek LastMinute

Najlepsze wyjazdy do Bułgarii wykupione w opcji last minute to takie, które kierowane są do dwójki osób. Najlepiej, by były to osoby młode, ponieważ niekiedy promocje zdarzają się dosłownie na ostatnią chwilę. Wymaga to szybkiego i dobrego czasu samoorganizacji. Warto śledzić oferty wycieczek na PlusWakacje.pl gdzie co chwila zdarza się okazja na tanie wakacje w Bułgarii

Ponadto często oferty last minute są kupowane przez Internet, co wiąże się z dodatkowymi niedogodnościami ze strony osób starszych. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż zazwyczaj oferty tego typu dotyczą wykupienia dla małej liczby osób. Z tego względu z takich okazji korzystają najchętniej osoby bezdzietne, które są gotowe na wyjazd w niemal każdym momencie i nie mają większych wymagań co do dodatkowych opcji wycieczkowych.

Wybierając idealną dla siebie opcję, warto jest zwrócić uwagę na dodatkowe usługi. Przede wszystkim musimy upewnić się, że nasza wycieczka naprawdę jest all inclusive tzn. pełne wyżywienie, możliwość darmowych drinków, napoi, niekiedy nawet przypisana do danego hotelu plaża. Hotelowy basen, jak również leżaki. Bułgaria jest pełna hoteli oferujących wysoki standard, dlatego jeśli jakiś element nie jest wymieniony, może to oznaczać, że oferta last minute nie objęła go. Wtedy warto poszukać czegoś lepszego, ponieważ nietrudno jest znaleźć ciekawą, ofertę wysokiej jakości, w Bułgarii.

Jak widać oferta last minute w Bułgarii daje wiele możliwości i jest warta uwagi, jednak nie dla każdego typu turysty.

No comments yet

leave a comment

*

*

*